Steaua / 16:45
Steaua iși mai doreste un mijlocaș central
Presedintele executiv al FC Steaua, Mihai Stoica, a declarat, azi, pe Aeroportul Henri Coanda că gruparea din Ghencea intentionează să mai achizitioneze un mijlocaș central, fară a preciza numele acestuia. E vorba despre un mijlocaș central roman care evoluează in Divizia A, ca să nu se mai facă atatea speculatii. Steaua l-a transferat pe Victoraș Iacob deoarece era singurul jucator pe care si-l dorea. Mirel este accidentat si trebuie să-și urmeze recuperarea, iar problema cu federatia nu are nici o legatură cu accidentarea. Este o problemă legată de orgolii, de interese... este un alt atac impotriva noastră din seria cu care ne-am obisnuit pană acum, a subliniat Stoica. Presedintele excutiv al FC Steaua nu stie deocamdată cand va reveni pe teren Radoi. Mihai Stoica a plecat astazi in Italia, impreună cu fundasii Mirel Radoi si Tiberiu Curt la o clinică din Bologna.
GSP
