FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelisti La Piata Rahova?

ultras_roman06.08.2008 22:10

am deschis acest topic sa stiu si eu stelisti care se strang la piata la rahova sa merge cat mai multi deoarece se stie ca sunt ciori pe margeanului la Petre ispirescu caini