Ma uitam cu cateva minute in urma pe site-ul celor de la Poli Timisoara.Actualizat la zi.Cu ultimele achizitii,respectiv Gigel Bucur-contract pe trei ani si Nicusor Sorin Radoi-contract pe cinci ani.Inclusiv cu ceea ce se intampla la echipa in cantonamentul de la Kaprun.
La noi pe site ? Liniste totala.Vorbesc de site-ul oficial.Nu se da nici un amanunt,lipsa totala de respect pentru iubitorii Stelei.
Probabil ca trebuie intai sa afle ceva de la noi,ca sa publice si ei acolo.
Pacat de site,ca arata foarte bine.
Site-ul oficial,oglinda unei echipe.Prin stiri,prin ceea ce publica in legatura cu tot ceea ce se intampla important la un club.
Oglinda clubului nostru e opaca de cand lumea.Adica de cand a luat fiinta site-ul oficial.
Luati exemplu de la Vest.
