FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonament

ViyrusDivI06.08.2008 14:28

Salutare..am si eu o intrebare...cat costa un abonament pt tate meciurile (diviza I+ Champions League) acasa,......pls din suflet..va multumesc

AmuntBoy06.08.2008 14:32

vezi pe site-ul oficial, depinde de zona steauafc.ro

 

dar nu exista abonament pentru UCL, doar pentru Liga 1 atat

la UCL sunt bilete iar abonatii vor avea o reducere

bijoux_bz06.08.2008 14:41
Salutare..am si eu o intrebare...cat costa un abonament pt tate meciurile (diviza I+ Champions League) acasa,......pls din suflet..va multumesc

 

Care Champions League prietene? n-auzi ca jucam cu Galatasaray? Ne mananca aia cu fulgi cu tot. Nu mai spera ca n-are rost. Nu vezi ca deocamdata ne chinuim cu desculti de prin Vaslui si Brasov?

Marius06.08.2008 14:44

Despre abonamente se discuta pe alt topic. Daca ar merge asa cum trebuie Mozilla asta ti-as posta si un link. Dar cum nu functioneaza, te rog sa cauti tu topicul in care se discuta despre abonamente.

 

Pana atunci, topic inchis!