FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Blogu' Meo

1uLy4Nn06.08.2008 13:24

Ete ca dupa hub, forum, site a venit vremea sa fac si blog. Acest blog face parte din "Party Sites" si este un blog simplu pentru oameni simpli. Astept pareri in legatura cu el. Astept si propuneri de parteneriat. Adresa este www.party-ppl-blog.blogspot.com

 

Cu respect www.party-ppl-blog.blogspot.com