FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - FC Arges

fcsteaua.ro04.08.2008 19:56

FC Steaua a stabilit preturile biletelor pentru partida cu FC Arges, care se va disputa pe data de 16 august, incepand cu ora 21:00.

 

Acestea vor fi puse in vanzare incepand cu ziua de joi, 14 august si vor putea fi achizitionate pana pe data de 16 august, de la casele de bilete ale clubului.

 

De asemenea, tichetele vor putea fi cumparate online inca de marti, 5 august, de pe www.bilet.ro si www.bilete.ro.

 

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

 

FOTOLII - 50 LEI

TRIBUNA 0 - 30 LEI

TRIBUNA 1 - 20 LEI

TRIBUNA 2 - 15 LEI

PELUZE - 5 LEI

 

Programul caselor de bilete de la stadionul "Steaua" este urmatorul:

 

Joi, 14 august - 12:00 - 20:00

Vineri, 15 august - 12:00 - 20:00

Sambata, 16 august - 12:00 - 18:00

 

SteauaFC.com

 

il_capitano04.08.2008 20:55

Sper sa fie un stadion plin, chiar daca jucam cu o nou promovata ! O sa vin la meci si o sa sustin Steaua chiar daca joaca impotriva echipei care ma ajuta sa ''deschid ochii in fotbal'' ! Mai am si un unchi care joaca pentru FC Arges, deci dativa seama ce este la mine in casa, toata familia stelista, dar jucam impotriva echipei locale ! Forzza Steaua ! Pana atunci sper sa batem la Iasi si Argesu' acasa pe Brasov ! :steag_cruce_invers:

razvan_stelist200708.08.2008 14:14

cam scumpe....

metzzz08.08.2008 15:04

cam asa e daca nu ti-ai facut abonament. Te cam priveste. Trebuia sa iti faci abonament si nu te mai interesa daca e ieftin sau nu.

cipu_Boss09.08.2008 17:35

preturile sunt la fel ca anul trecut deci nu e cine stie c mare problema. oricum daca te duci pe stadion te duci pentru spectacol, cel putin eu asa fac. si deci ma duc la peluza.

1uLy4Nn09.08.2008 21:31

preturile astea sunt preturi standard pentru astfel de partide

Hassan14.08.2008 14:07

 

Despre abonamente, nu e timpul intrat in sac. Astazi si maine mai pot fi cumparate abonamente, si din cate am vazut sunt destule locuri libere la peluza. S-au umplut destul de mult tribunele 0 si 1 in schimb. Oricum este f.f. recomandabil sa iei abonament, in primul rand din cauza pretului si in al doilea rand din cauza lipsei de batai de cap cu bisnitarii la meciurile importante (Rapid, cateii, chefere, prioritate la UCL/UEFA, etc). Deci, mergeti si faceti-va abonament e doar 700.000 la oricare peluza pana vineri! FORZA Steaua BATEM ARGESU!!!! fularsteaua2:hai_steaua::steagcruce:

catasteaua1715.08.2008 21:09

bate Steaua 3-0

cristybossu16.08.2008 07:51

stie careva cate bilete au ramas?