FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR SI GLORIA!

SteauaToronto02.07.2005 13:45

CFR a invins astazi pe Bilbao si Gloria este momentat la egalitate in deplasare!!(1-1)! Au sanse aceste 2 echipe sa intre in semifinale!! (stiind ca mai este un singur tur dupa asta)!

reddog05.07.2005 16:29

Pai atunci sa ajunga! Eu unul le urez bafta!

SteauaToronto25.07.2005 17:51

CFR a castigat si s-a calificat in semifinale! Felicitari Dorinel! Prima performanta Europeana Romaneasca in acest an(sa scoti Atletico Bilbao si Saint Ettiene)! Succes in Continuare!

SteauaToronto27.07.2005 20:13

CFR a castigat in Lituania! Sunt in finala baietii! Felicitari Dorinel!

SteauaToronto23.08.2005 13:55

Tot aztazi joaca si CFR in finala! Credeti ca au vreo sansa?

reddog23.08.2005 13:57

Sincer, nu. Dar sper sa ma insel.

greco23.08.2005 13:57

Cam greu... mai ales ca Lens vine dupa o victorie istorica in campionat cu 7 - 0 in fata unei echipe foarte bune, si ca strategia cu antrenor-jucator a Clujului nu are sanse sa fie profitabila pe termen lung. Sa vedem insa, nu e nimic stabilit. 3 echipe in Cupa UEFA si 1 in grupele Ligii Campionilor ar fi o realizare pentru Romania zilelor noastre.

reddog23.08.2005 14:01

Ar fi ceva foarte bun pentru noi. Sa fie!

 

Dar nici 4 echipe in UEFA nu ar fi rau la urma urmei... :wink:

greco23.08.2005 14:03

N-o sa stau sa ne certam la nesfarsit, e clar ca pentru majoritatea forumistilor 4 echipe in UEFA, avand in vedere pentru ce joaca Steaua in aceasta seara, ar fi un bilant dezastruos.

SteauaToronto23.08.2005 14:03

Red Dog pana nu zici ceva nu te lasi :twisted: :D

reddog23.08.2005 14:07

Hai ma ca doar stiti cum sunt. Glumeam sa vad care ma injurati.

 

Bine mai, bafta sa aveti. Eu ma retrag...

SteauaToronto23.08.2005 14:38

Lok. Moscow (Rus) 0 - 1 Rapid Vienna (Aus) Prima Surpriza!

 

P.S.: Greco am o intrebare stii cumva daca George e in Norvegia la meci???

SteauaToronto23.08.2005 19:54

Si CFR a fost eliminata de Lens! Deci zi neagra pentru fotbalul Romanesc! Sper din tot sufletul ca Dinamo sa iasa afara! Asa totusi o parte din durere o sa dispara! :evil:

reddog24.08.2005 16:50
Si CFR a fost eliminata de Lens! Deci zi neagra pentru fotbalul Romanesc! Sper din tot sufletul ca Dinamo sa iasa afara! Asa totusi o parte din durere o sa dispara!  :evil:

 

 

Da, sa moara si capra vecinului ca Steaua nu a reusit sa isi vada de meci la Trondheim. Multumesc de urari stelistule. :evil:

SteauaToronto24.08.2005 18:56

Red Dog te anunt ca in turul urmator Steaua va fi cap se serie iar Dinamo si Rapid nu! Mai bine nu iti zic posibilii adversari ai vostrii ca te sperii! Deci o sa iesiti oricum afara din Europa! :lol:

SteauaToronto29.08.2005 21:24

S-a terminat aventura echipelor CFR si Gloria in Intertoto! Inchid acest topic cu speranta ca la anul voi deschide unul nou care o sa stea deschis pana in primavara!