Cand am aflat ca Steaua intalneste in turul 3 pe Galatasaray sau CIM BOM cum li se mai spune turcilor, am intrat pe net si am cautat secvente cu atmosfera de acolo ! Mi-as dori ca macar in 10 ani sa avem si noi acel '' welcome to the hell '' pe melodia War Chant pe care il fac fani Ultra Aslan !
Puteti cauta pe net : Ultra Aslan si veti vedea cum toti suporterii cand se pune aceasta melodie pe stadion, intind fularele si iese un efect superb, care cred eu baga spaima in toti adversarii ! Melodia am pus-o eu aici ! Se numeste War Chant ! Astept opinii
