FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Reclame

CSA03.08.2008 08:33

Salut,

 

Va rog sa faceti ceva cu reclama la "matrimoniale" de pe prima pagina. O reclama ca asta nu are ce cauta pe situl nostru.

 

Multumesc.

Dragoshel03.08.2008 08:36

unde vezi reclama aia?? o poza ceva, sau mai concret.

pe prima pagina avem in dreapta sub header un banner de la google adsense

CSA03.08.2008 14:00

Atunci google s-a gandit sa-mi afiseze reclama asta...

Clipboard04.jpg

Dragoshel03.08.2008 15:33

man, reclamele alea nu apar la toti vizitatorii, daca dai refresh poate iti apare alta reclama, sau daca mai intrii odata pe site. Ales se schimba la un interval de timp.