02.08.2008 19:29
Am si eu un prieten care are abonament dar nu poate veni maine la meci ! Se poate sa intru' eu cu abonamentul lui ?
Am si eu un prieten care are abonament dar nu poate veni maine la meci ! Se poate sa intru' eu cu abonamentul lui ?
da