FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dorinel pe chat

Padrese30.06.2005 08:10

Dorinel a fost pe chat la gsp - iata cateva din raspunsurile sale (cele referitoare in principal la Steaua)

 

<Irriducibili> Munti ce s-a intamplat de te-ai despartit de Steaua?

dorinelmunteanu> Irriducibili Nu mi s a propus din timp prelungirea contractului si cred ca era normal sa mi gasesc un nou angajament

 

<Mariusik> ai plecat din cauza lui Gigi de la Steaua?

<dorinelmunteanu> Mariusik Nu

 

<Irriducibili> Munti sa stii ca toti stelistii te respcta pt ai facut in Ghencea

dorinelmunteanu> si eu ii respect si de abia astept sa ne intalnim, cu siguranta ca si adversari

 

anka> cica Gigi nu mai are bani si k de aia nu ti-o propus prelungirea contractului. Ii adevarat?

<dorinelmunteanu> anka nu sunt problemele mele. Eu mi am primit toti banii de la Steaua

 

<claudinho> Cum crezi ca vei fi primit in Ghencea?

<dorinelmunteanu> claudinho cred ca toti suporterii si toata lumea au fost alaturi de mine si nu cred ca se va uita usor ce am facut la Steaua

 

<Irriducibili> Munti ce parere ai de Protasov?

<dorinelmunteanu> Irriducibili Protasov e un antrenor cu experienta sper sa continue lucrurile bune care au fost la Steaua. Cred ca va reusi fiindca are un lot de jucatori bun

 

<dragos_cdc> esti constient ca vei ramane pt totdeauna in inimile noastre(a stelistilor)?

<dorinelmunteanu> cum si voi ati ramas in inima mea

 

<domnu_capitan> dorinele, ce jucator din lotul actual crezi ca te poate inlocui la Steaua?

<domnu_capitan> dorinele, ce jucator din lotul actual crezi ca te poate inlocui la Steaua?

 

<J-J-MM> munti, ti s-a oferit postul d antrenor la Steaua?

<dorinelmunteanu> J-j Nu mi s a oferit postul de antrenor la Steaua, probabil oamenii de acolo nu au avut incredere suficienta in mine

 

<pax> faptul ca esti licentiat PRO esti superior lui Protasov, care nu are licenta pastorita de NASU ?

<dorinelmunteanu> pax nu. Protasov e un antrenor cu experienta. Pana a ajunge la nivelul lui, ca experienta, va mai trebui sa treaca mult timp

 

<FANATIKU> MUNTI! CREZI CA Steaua VA REUSI SA INTRE IN Champions League ??????

dorinelmunteanu> Fanatiku Din punctul de vedere al jucatorilor si omogenitatii eu cred ca da. Parerea mea este ca va reusi. Oricum, trebuie sa mai faca cateva achizitii bune

 

bampirelu> cum ai aprecia..pe o scara de la unu la zece... perioada petrecuta la Steaua?

<dorinelmunteanu> bampirelu 8 plus, numarul meu de pe tricou

 

<Irriducibili> cine crezi ca s-ar potrivi mai bine postului tau Ghioane sau Mara?

<dorinelmunteanu> Irriducibili Paraschiv

<dorinelmunteanu> :)

 

<Mariusik> Este adevarat ca Radoi "face legea" la antrenamente?

<dorinelmunteanu> Mariusik dupa tot ce s a scris , parerea mea este ca nu. Radoi e un jucator important pentru Steaua dar nu a facut niciodata legea acolo. Cel putin cat am fost eu la Steaua. Nu vreau sa se inteleaga ca eu am facut legea in Ghencea

 

<Wick3d> Ce perioada a fost mai frumoasa : cea cand ai jucat la Dinamo sau cea cand ai jucat la Steaua ?

<dorinelmunteanu> Wicd3d cu ambele am iesit campion si pentru mine au fost frumoase amandoua

 

Andrei> ce s-a intamplat la Steaua ? de ce ai plecat ? e adevarat ca Gigi nu mai are bani ? a platit primele pentru castigarea campionatului

<dorinelmunteanu> Andrei nu stiu ce e in conturile lui Gigi

 

<adriano> CARE ESTE ECHIPA RA DE SUFLET Dinamo SAU Steaua?

dorinelmunteanu> adriano la ambele am investit multa munca, seriozitate si sa nu se supere nimeni inima si capul imi sunt la CFR acum

 

<Sicli> L-AI IERTAT PE NEMERNICUL CARE TE-A SCUIPAT IN COTROCENI?

dorinelmunteanu> Sicli a fost o surpriza neplacuta pentru mine, dar asa sunt oamenii

 

<gxg_an> Dorinel ce crezi ca se va intampla cu Steaua acum ca ai plecat tu...tu erai ofensiv..acum mai e Paraschiv care e mai mult mijlocas inchizator !! ????

<dorinelmunteanu> gyx Steaua are potentialul sa cumpere jucatori si ofensivi si defensivi

 

<Ste3listull> CE AI FI ALES ? UN AN LA Steaua SAU 2 ANI LA CFR Cluj

<dorinelmunteanu> Ste3lestul nu vreau sa mai revin Am ales CFR ul si cu asta am spus totul

 

gxg_an> Dorinel ...sincer...a fost o atmosfera tensionata in Ghencea cat timp ai stat acolo??????

<dorinelmunteanu> gyx da a fost tensionata din punct de vedere al rezultatelor si a presiunii campionatului

 

<BlueRidge> MAI TI LEGATURA CU Walter Zenga?

<dorinelmunteanu> Blueridge nu am mai vorbit cu Walter in ultimul timp, am avut foarte multe probleme, dar vom vorbi la telefon

 

<adrian0> CE PARERE AVETI DESPRE Ciobanul?

<dorinelmunteanu> adrian0 nu am avut probleme cu Ciobanul

 

<gxg_an> Dorinel ...daca asa cum se aude Ciobanul ar falimenta,ai veni impreuna cu mai multi colegi sa investiti la Steaua??

<dorinelmunteanu> gyg inca nu m am gandit la acest lucru

 

<ManiaCUbr> MUNTI TE IUBIM!!!OARE O SA TE INTORCI VREODATA LA Steaua :)????????????

<dorinelmunteanu> ManiaCubr tot ce este posibil

 

<ManiaCUbr> MUNTI TU AI VRUT SA CONTINUI LA Steaua SAU TE-AI CERTAT CU Becali ???????????

<dorinelmunteanu> Mania nu m am certat cu nimeni de la Steaua. Eu am fost prieteni cu toti si i am respectat pe toti

 

<gxg_an> Dorinel...ai plecat de la Steaua si pt faptul ca Ciobanul a vb cu voi sa nu va mai prezentati la echipa nationala????

<dorinelmunteanu> gyx nu

 

<Irriducibili> Munti te invitam la Supercupa la sfarsitul luni august

<dorinelmunteanu> va multumesc pentru invitatie

 

<claudinho> Daca vei avea timp, vei veni la meciurile Stelei din cupele europene?

<dorinelmunteanu> claudinho voi veni dar sunt convins ca nu voi avea timp

 

 

Niste raspunsuri de bun simt asa cum ii sta bine si cum ne-a obisnuit Munti

stelista_cristea30.06.2005 08:38

NU POTI DECAT SA II MULTUMESTI UNUI ASEMENEA OM LA CE A FACUT EL pentru Steaua SI SA IL RESPECTI SI MULTA BAFTA IN NOUA TA CARIERA.