Azi dimineață, Ciobanul s-a intilnit cu presedintele Agentiei Nationale a Administratiei Fiscale, Sebastian Bodu, care l-a avertizat că dacă nu-și va plati datoria pe care o are la stat, de peste 13 milioane de dolari, va fi sesizat Oficiul de combatere a spalarii banilor. Drept urmare, Becali a impus un buget de austeritate in Ghencea: jucatorii nu si-au primit prima pentru cîștigarea titlului, iar pentru transferuri se caută doar fotbalisti liberi de contract
Asta da stire :? :evil: :x :cry: In aceste conditii ar trebui sa ne asteptam la vinzari masive de jucatori: Radoi, Ogararu, Dica etc. Dar de ce a acceptat salariul lui Protasov de 300.000, trebuia sa aduca unul de vreo 100.000.......
Asta ar explica de ce a plecat Munteanu, de ce revine Hamu, si nu este adus alt portar, dar nu sunt sigur.
Oricum, ar trebui sa ne luam gindul de la Bucur, Mansour, Balan, Prepelita etc. Vor fi adusi jucatori liberi de contract si cred ca vor pleca ceva jucatori.
Asta e: dupa ce am asteptat 4 ani meciurile din CH.League, acum trebuie sa ne resemnam si sa suferim din cauza unui BOU (g.Becali), care "a incercat sa fenteze legile"
