FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

6 Ani De Fcsteaua.ro

Dragoshel01.08.2008 08:26

Dupa cum cred ca multi dintre voi ati aflat, astazi, situl fcsteaua.ro implineste 6 ani de existenta. 6 ani in care ne-am afirmat pe piata on-line.

 

Respect George pentru ca el este cel care a pornit singur la drum cu acest proiect. Noi, utilizatorii sau membrii forumului, doar l-am ajutat si sustinu...

 

si astazi..... :beer2: pana :drunk:

 

:hooray:

Fane_casieru'01.08.2008 08:29

LA MULTI ANI FCSTEAUA.RO

 

ps. George,nu dai si tu de baut ? :biggrin:

ultrash01.08.2008 09:13

LA MULTI ANI fcsteaua.ro ! :beer2::drunk:

Multa bafta si inspiratie in continuare redactorilor site`ului!

c.ronaldo1701.08.2008 09:16

La multi ani c**ie! Sa cresti mare. :biggrin:

 

MoWeed01.08.2008 09:16

La multi ani :hai_steaua:

AdiM01.08.2008 09:19

multumim George :biggrin: :beer2:

Khalid01.08.2008 09:23

LMA! :hooray:

frunji01.08.2008 09:32

LA multi ani FCSTEAUA

Multumim George!

Speram ca site-ul sa fie pana la adanci batranete :gathering:

bodanelu01.08.2008 10:07

LA MULTI ANI!

zoint01.08.2008 10:54

LA MULTI ANI

toc71cc01.08.2008 12:23

fular-campionii

LA MULTI ANI !

Multumesc intregi echipe si tuturor celor care incerca sa promoveze spiritul STELIST !

Multumim George..multumim ca existi..fara tine nu am fi existat..asa ca tot respectul meu...

Sa ne ajute bunul Dumnezeu sa sarbatorim 60 de ani....de existenta a FCSTEAUA...

Sper sa trecem de galata....dar sincer cred ca in urmatori 5 ani Steaua se va bate doar la retrogradare...

As vrea sa fie alfel..din pacate..nu e asa...

LA MULTI ANI SPIRIT VITEZIST... :steag_cruce_invers:

 

 

WhiteSnake01.08.2008 13:47

La multi ani, si sa fiti nr. 1 la trafic si de acum inainte ! :hai_steaua:

Northboy01.08.2008 14:07

la multi ani :steag_cruce_invers: sa vedem aceleasi urari si peste 1 an.

dangeor01.08.2008 20:17

La Multi Ani!

danimarcu01.08.2008 21:00
situl fcsteaua.ro implineste 6 ani de existenta.

La toamna il dam la scoala! :biggrin:

 

La multi ani! si la mai mare!

Felicitari tuturor celor implicati! :hooray:

axl01.08.2008 21:35

La multi ani si la mai mare!

Mariti salariile!

IONUTZ-CIPRIAN02.08.2008 11:30

La multi ani si cat mai multa vreme pe internet si sincer pt mine asta e situl oficial al echipei Steaua!!Bravo si respect pt munca depusa!

Stanici02.08.2008 11:32

Perfect! Nu stiam ce motiv sa ii servesc jandarmului ca m-am facut prastie:D. Sa traim!

JDERUL03.08.2008 12:27

 

 

 

 

La multi ani!

 

 

Sa fim cu totii recunoscatori lui George pentru clipa de geniu pe care a avut-o atunci cand a initiat acest site!

adidwu04.08.2008 20:25

LA MULTI ANI si sa curga berea! :steag_cruce_invers:

Azzido05.08.2008 12:09

postez pt ca pot, vreau si ma plictisesc.

La multi ani FCS !

NicoSoulSteaua05.08.2008 12:59

La multi ani FCS si tuturor celor care tin acest site in viata !

 

:steag_cruce_invers: