FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La multi an!i Petre marin

stelista_cristea29.06.2005 09:22

Cu ocazia zilei onomastice un sincer si calduros La multi ani! Petre Marin si cat mai multe meciuri la Steaua si in CL

SteauaToronto29.06.2005 22:46

LA MULTI ANI Petre Marin! Mi-a placut de baiatul asta si-a vazut de treaba tot sezonul!

Succes in continuare!