29.06.2005 09:22
Cu ocazia zilei onomastice un sincer si calduros La multi ani! Petre Marin si cat mai multe meciuri la Steaua si in CL
Cu ocazia zilei onomastice un sincer si calduros La multi ani! Petre Marin si cat mai multe meciuri la Steaua si in CL
LA MULTI ANI Petre Marin! Mi-a placut de baiatul asta si-a vazut de treaba tot sezonul!
Succes in continuare!