FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rip Desant! Rip Triada!

CNCT31.07.2008 09:24

Insanatosire grabnica celor care au cazut prada aseara.

marcko31.07.2008 09:37

am aflat vestea .... dar nu mi-a venit sa cred!

 

imi pare rau pt cele 2 grupuri care erau preferatele mele din nord.

erau cele mai active.

 

sa nu se bucure cainii prea tare ca abia a inceput campionatul.

 

numai binE!

 

 

DOAR Steaua!

RedScorpyON31.07.2008 09:52

Ce pot sa zic...?!Sincer imi vine sa rad,nu sa plang...pt ca ma asteptam,nu chiar la astea 2,da' asta e...Unde e adminu ala de imi zicea ca PN nu s-a dus in jos...?!

 

 

PS: Nu le voi vedea pe gard cu Brasov(asta pt ca voi fi plecat din tara nu pt ca nu ar pune altele)

 

Sanatate!Inca o rusine a suflarii steliste:|

ultrash31.07.2008 09:59

incredibil :| nu`mi vine sa cred

DESANT si TRIADA...poate cele mai importante brigazi ale Nordului si oricum unele dintre cele mai tari brigazi Steliste

o alta umilinta din partea cainilor

dar pe undeva era absolut logic la cata labareala si delasare e in peluza aia :-j

nu intru in detalii sa nu supar pe cineva,dar stiti si voi cine`s adevaratii ultrasi care conduc pe`acolo...

ult*ras-u l`au luat,TK`u l`au luat,DESANT`u l`au luat,TRIADA ne-au luat...ce se zic...bravo lor

ca la noi in peluza sunt baieti care fura telefoane ;) mi s-a intamplat mie la meciu cu Roma...numai ultraserie nu scrie pe ei...sa fim sanatosi,o sa ramanem in curu` gol la un moment dat