Insanatosire grabnica celor care au cazut prada aseara.
Insanatosire grabnica celor care au cazut prada aseara.
am aflat vestea .... dar nu mi-a venit sa cred!
imi pare rau pt cele 2 grupuri care erau preferatele mele din nord.
erau cele mai active.
sa nu se bucure cainii prea tare ca abia a inceput campionatul.
numai binE!
DOAR Steaua!
Ce pot sa zic...?!Sincer imi vine sa rad,nu sa plang...pt ca ma asteptam,nu chiar la astea 2,da' asta e...Unde e adminu ala de imi zicea ca PN nu s-a dus in jos...?!
PS: Nu le voi vedea pe gard cu Brasov(asta pt ca voi fi plecat din tara nu pt ca nu ar pune altele)
Sanatate!Inca o rusine a suflarii steliste:|
incredibil
nu`mi vine sa cred
DESANT si TRIADA...poate cele mai importante brigazi ale Nordului si oricum unele dintre cele mai tari brigazi Steliste
o alta umilinta din partea cainilor
dar pe undeva era absolut logic la cata labareala si delasare e in peluza aia :-j
nu intru in detalii sa nu supar pe cineva,dar stiti si voi cine`s adevaratii ultrasi care conduc pe`acolo...
ult*ras-u l`au luat,TK`u l`au luat,DESANT`u l`au luat,TRIADA ne-au luat...ce se zic...bravo lor
ca la noi in peluza sunt baieti care fura telefoane
mi s-a intamplat mie la meciu cu Roma...numai ultraserie nu scrie pe ei...sa fim sanatosi,o sa ramanem in curu` gol la un moment dat