31.07.2008 08:43
(Lacatus,Lacatus,Lacatus)pina cind?????NU MAI AM RABDARE . sa terminat .ne umilesc toti.facem experiente tot timpul,avem nevoie de un antrenor bun,consacrat,cu rezultate remarcabile anterioare care sa puna echipa asta si pe impostorul de Becali la punct,un stil de joc care poate fi adaptat la echipa Steaua si perfectionat tot timpul.
