FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dezamagire

«12»
udaradu31.07.2008 08:43

(Lacatus,Lacatus,Lacatus)pina cind?????NU MAI AM RABDARE . sa terminat .ne umilesc toti.facem experiente tot timpul,avem nevoie de un antrenor bun,consacrat,cu rezultate remarcabile anterioare care sa puna echipa asta si pe impostorul de Becali la punct,un stil de joc care poate fi adaptat la echipa Steaua si perfectionat tot timpul.

fansteaua4631.07.2008 22:07

"-Ești prea dobitoc !

-Mulțumim mult domnule Becali dar mai aveam o întrebare pentru dumneavoastrã".

eddie the 'ead01.08.2008 02:30

"-Ești prea dobitoc !

-Mulțumim mult domnule Becali dar mai aveam o întrebare pentru dumneavoastrã".

 

nu stiu daca e pe bune, dar imi pot imagina faza asta cu dureros de multa usurinta. :))))

 

oricum, am inceput ziua rizind. multumesc...

«12»