28.06.2005 05:24
As dori sa spun celor care au prostul obicei sa injure antrenorul dupa 2 meciuri mai putin reusite ale echipei sa stea acasa pana in decembrie si sa nu mai vina pe stadion pana in retur. Sa-i dam lui Protasov sansa sa faca din Steaua o echipa mare cu toate ca lotul de acum e cam slabut. Pentru cei care gandesc altfel va rog STATI ACASA. Ceilalti haideti sa ne incurajam echipa. E cineva de alta parere (si Zenga a fost injurat la inceputul sezonului trecut si unde ce-a facut la Steaua)?
