27.06.2005 06:21
Iti dau 100% dreptate dar e problema e ca atunci cand vezi ca imaginea unui om incult si necioplit este confundata de toti cu imaginea celei mai mari echipe din Romania si cand vezi ca acel om si cei de langa el strica tot ceea ce a fost construit din 1947 incoace, ca echipa pentru care ai suferit,te-ai bucurat,ai cantat,te-ai batut a ajuns astfel este imposibil sa ramani impasibil si sa nu iei atitudine.
