FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

UN SFAT !! Nu va mai consumati cu Gigi atat ca nu merita...

Padrese27.06.2005 06:21

Iti dau 100% dreptate dar e problema e ca atunci cand vezi ca imaginea unui om incult si necioplit este confundata de toti cu imaginea celei mai mari echipe din Romania si cand vezi ca acel om si cei de langa el strica tot ceea ce a fost construit din 1947 incoace, ca echipa pentru care ai suferit,te-ai bucurat,ai cantat,te-ai batut a ajuns astfel este imposibil sa ramani impasibil si sa nu iei atitudine.

Virgil27.06.2005 23:43

Hai totusi sa nu ne impunem nimic.Sa lasam totul sa decurga normal,necontrolat.

Altfel ar iesi o dandanaie si mai mare.Ar crede Gigi ca facem misto de el. :wink: