FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Melodie

spiridusu26.07.2008 22:22

Scz ca fac un topic nou ... vreau si eu melodia care a fost pusa azi in timp ce erau prezentati jucatori in masina...melodia aia de club imi place mult rau cine o are spunetimi macar numele va rog

 

Tz3pI26.07.2008 23:40

The White Stripes - Seven Nation Army

ProjectX27.07.2008 09:03
The White Stripes - Seven Nation Army

Melodia de la prezentare este un "remix" al acesteia si se numeste Mad - The concert.

qbas9027.07.2008 23:27

a fost o melodie house misto rau la pauza meciului , o stie cineva ?

i0nutz8301.08.2008 14:48
Andreyblade04.08.2008 14:01

Mersi mult ionut :) se pare ca melodia a inlocuit si Maria dupa golurile Stelei :) o sa mai dureze pana cand o sa putem sa o fredonam calumea dupa goluri dar sunt sigur ca Steaua ne va da prilejul acesta cat mai des ;)

i0nutz8305.08.2008 18:51

Era si timpul unei schimbari .. Pacat ca nu suntem - nici de data asta - originali...