Scz ca fac un topic nou ... vreau si eu melodia care a fost pusa azi in timp ce erau prezentati jucatori in masina...melodia aia de club imi place mult rau cine o are spunetimi macar numele va rog
Scz ca fac un topic nou ... vreau si eu melodia care a fost pusa azi in timp ce erau prezentati jucatori in masina...melodia aia de club imi place mult rau cine o are spunetimi macar numele va rog
The White Stripes - Seven Nation Army
The White Stripes - Seven Nation Army
Melodia de la prezentare este un "remix" al acesteia si se numeste Mad - The concert.
a fost o melodie house misto rau la pauza meciului , o stie cineva ?
Asta e melodia pe care au intrat jucatorii :
The_White_Stripes___Seven_Nation_Army__DJ_Luigi_di_Arzano_Special_Remix_.mp3
Mersi mult ionut
se pare ca melodia a inlocuit si Maria dupa golurile Stelei
o sa mai dureze pana cand o sa putem sa o fredonam calumea dupa goluri dar sunt sigur ca Steaua ne va da prilejul acesta cat mai des ![]()
Era si timpul unei schimbari .. Pacat ca nu suntem - nici de data asta - originali...