FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

In legatura cu downloadul

Allen26.06.2005 15:14

De ce nu merge downloadul la filmul de la Steaua-Poli (cel de 80 mb)? Macar se va rezolva in viitor?

Black_cel_negru13.05.2006 18:23

Stie cineva de ce nu se pot downloada walpapers-urile? :(

Multumesc

alex ripper13.05.2006 18:57

tocmai am incercat sa downloadez,si a mers perfect.