FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AISS ajunge la Arad

fcsteaua.ro19.07.2008 07:20

Campania Asociatiei Independente a Suporterilor stelisti de infiintare a filialelor proprii in provincie, continua in aceasta saptamana la Arad.

 

Dupa filiala creata la Cluj acum 2 luni, AISS ajunge la Arad, unde sunt invitati sa participe atat membrii AISS din Arad sau judetele invecinate cat si suporterii Stelei care doresc informatii despre AISS sau vor sa ni se alature. De asemenea, sunt asteptati la aceasta intalnire cei care, pur si simplu, doresc sa se intalneasca intr-un cadru restrans cu suporterii stelisti din zona.

 

Intalnirea va avea loc sambata, 19 iulie, ora 19:00, urmand sa discutam despre activitatile AISS pe plan national dar si regional, proiecte de viitor, modalitati prin care AISS poate ajuta suporterii stelisti din zona, dar si cum pot ajuta stelistii ardeleni Asociatia.

 

Cei care doresc sa participe si sa se inscrie in AISS sunt rugati sa vina la intalnire cu o copie dupa buletin.

 

Detalii despre ora si locul intalnirii se pot afla la numarul de telefon: 0722.282.731

 

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti

MIREL6RADOI19.07.2008 08:32

Incepem sa facem "pui" :clap: :clap:

Bun venit in the gang! :thumbsup:

Astept filiala Constanta!Dupa parerea mea,al 2 lea oras din Romania ca numar de stelisti(dupa Buc).

novac19.07.2008 14:46

FM-ul va avea loc de la 7.30 PM, pe strand (btw cea mai "decenta" locatie din Arad -pe timp de vara. sunt peste 35 de terase pe malul apei ... alooooo! domnu Videanu sau doctoru asta nou - VREM SI NOI ASA CEVA la Bucuresti),

terasa "No Name" [asta nu-i la misto!] ... berile nu-s in program decat dupa terminarea intalnirii!

 

Va asteptam.