am tot vorbit de jucatori ,de echipa ,de conducere ,de rezultatele echipei si de tot ce tine de Steaua.
ar fi timpul sa facem o sinteza a ceea ce a fost Steaua in sezonul 2004-2005.
-un parcurs stralucit in Cupa UEFA,mascat de scandalul lui Ciobanul in legatura cu florentin Dumitru
-un campionat castigat de un antrenor demis cu 3 etape inaintea sarbatoririi muncii sale
-niste atitudini de rahat ale conducerii sau ale capitanului Stelei ,care ar trebui sa fie exemplu,care au stricat bucuria titlului
-si o pierdere a celui mai valoros si mai bun jucator al Stelei si tot din cauza conducerii,Dorinel Munteanu,caruia nu ii poate fi adresata nici o insulta!!
acum va rog sa spuneti dak va simtii impliniti ca suporteri ai Stelei pt rezultatele obtinute de echipa in sezonul 2004-2005
oricum sa recapitulam;anula asta am luat campionatul,am ajuns in sferturile cupei UEFA,l-am pierdut pe Dorinel Munteanu,am realizat pana la urma ce inseamna conducerea Stelei si l-am descoperit pe adevaratul capitan al Stelei;Mirel Radoi
