Vom analiza si vom lua o decizie dacă o să renunțăm la echipa nationala insă pentru fani, Romania e foarte importantă si echipa natională inseamnă mult"
Sorin Ghionea
Vorbim la echipă si vom vedea ce decidem"
Sorin Paraschiv
Voi respecta decizia clubului cu privire la echipa nationala Joc la Steaua si sunt platit de acolo"
Daniel Oprita
vad ca mizeria asta de cioban chiar a vorbit serios cand a zis ca nu o sa mai lase pe nimeni la nationala.
asta-i cretin rau.ii priveaza pe jucatori de un privilegiu la care multi nici macar nu viseaza.
pune kkt-ul lui de orgoliu pe primul loc.
Doamne cat il urasc!!!!
pe Radoi la rezolvat.acuma urmeaza si restul.
si nici nu vreau sa ma gandesc la ce "determinare" o sa mai aiba jucatorii in teren la meciurile din campionat.pana acum,la aceste meciuri ei trageau cat puteau nu numai pentru titlu ci si in speranta ca o sa fie si ei convocati,iar acuma ca au reusit.....
ca sa nu mai vorbesc de faptul ca se va crea o ruptura intre Steaua si restul cluburilor,care numai bine nu o sa ne faca.
bine ciobane,nu mi-ai inselat asteptarile nici de data asta.
iar cum gura aia imputita improasca cu kkt in toate partile sigur nu vom mai avea nici un sprijin.
sunt multi care spun ca acuma ar trebui sa tacem,sa lasam echipa sa-si revina,sa se pregateasca in tihna.
perfect de acord.
dar oare nu gainatul asta de cioban tot da apa la moara?
