Conform fostului arbitru Adrian Porumboiu,jucatorul lui "U" Cluj-Nemanja Jovanovici nu avea drept de joc in partida cu Steaua din tur(2-1 pentru formatia clujeana).In acest caz,daca FC Steaua ar fi reclamat aceasta nedreptate meciul era castigat cu 3-0 la masa verde de catre echipa noastra.
Asadar ma doare sa o spun dar noi suntem adevaratii ![]()
