Cine va castiga Campionatul Italiei , Editia 2008/2009 ?
Eu mi-as dori sa-l castige Fiorentina.
Cine va castiga Campionatul Italiei , Editia 2008/2009 ?
Eu mi-as dori sa-l castige Fiorentina.
Catania!
juventus
juventus s-a intarit, fiorentina la fel, Milan ramane o echipa puternica
Anul asta cred ca va fi o lupta in 5:Inter, Juve, Milan, Roma si Fiorentina
Cred ca va castiga Inter deoarece s-a intarit prin aducerea lui Mourinho ca antrenor. Dar sper intr-un an fara scandaluri de arbitraj...
Nu mia placut niciodata campionatul italiei, e foarte plictisitor fotbalul care il joaca(exceptii fac vreo trei derbyuri),echipele joaca foarte pragmatic,se stie de la inceput campioana si mai ales echipele care vor retrograda(cele cu bani putini si cinstite)
fiorentina
Steaua!
Cine va castiga Campionatul Italiei , Editia 2008/2009 ?
Eu mi-as dori sa-l castige Fiorentina.
dar cu cine vei tii la Steaua-fiorentina daca mergi pe mana fiorentinei ca castiga campionatul italiei anul asta???
eu cred ca il va castiga inter milano
dar cu cine vei tii la Steaua-fiorentina daca mergi pe mana fiorentinei ca castiga campionatul italiei anul asta???
eu cred ca il va castiga inter milano
Lol. Cu Steaua.
P.S. Din pacate Steaua a pierdut calificarea in fata lor.