FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Campionatul Italiei,editia 2008/2009

steaua_bucuresti10.07.2008 08:57

Cine va castiga Campionatul Italiei , Editia 2008/2009 ?

 

Eu mi-as dori sa-l castige Fiorentina.

c.ronaldo1710.07.2008 09:58

Catania!

stelistul stelist10.07.2008 10:35

juventus

MoWeed10.07.2008 10:51

juventus s-a intarit, fiorentina la fel, Milan ramane o echipa puternica

 

Anul asta cred ca va fi o lupta in 5:Inter, Juve, Milan, Roma si Fiorentina

Cred ca va castiga Inter deoarece s-a intarit prin aducerea lui Mourinho ca antrenor. Dar sper intr-un an fara scandaluri de arbitraj...

Adi Tanas10.07.2008 15:30

Nu mia placut niciodata campionatul italiei, e foarte plictisitor  fotbalul care il joaca(exceptii fac vreo trei derbyuri),echipele joaca foarte pragmatic,se stie de la inceput campioana si mai ales echipele care vor retrograda(cele cu bani putini si cinstite)

Fc Alin08.08.2008 07:29

fiorentina

AdrianUltras2508.08.2008 08:41

Steaua!

stelist cu acte un regula10.11.2008 20:18
Cine va castiga Campionatul Italiei , Editia 2008/2009 ?

 

Eu mi-as dori sa-l castige Fiorentina.

 

 

dar cu cine vei tii la Steaua-fiorentina daca mergi pe mana fiorentinei ca castiga campionatul italiei anul asta???

 

eu cred ca il va castiga inter milano

steaua_bucuresti18.03.2009 15:50
dar cu cine vei tii la Steaua-fiorentina daca mergi pe mana fiorentinei ca castiga campionatul italiei anul asta???

 

eu cred ca il va castiga inter milano

 

Lol. Cu Steaua.

 

 

 

P.S. Din pacate Steaua a pierdut calificarea in fata lor.