FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cumpar Fular Cu West Ham

frunji10.07.2008 08:45

Sal!

As dori,s-a cumpar un fular cu West Ham..M-am uitat si pe Ebay si sunt frumoase dar,NU stiu sa comand...

Cine se ocupa cu asaceva sau aceea care au fular si vor sa-l vanda s-a nu ezite sa-mi scrie :gathering:

Cam asa s-a arate fularul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rog Moderatorii Sa stearga acest topic deoarece nu mai este nevoie de el!(am facut rost de fular :yes: ) MULTUMESC!

d6d6_1_b.jpg