FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Campionatul Spaniei Editia 2008/2009

steaua_bucuresti10.07.2008 08:37

Cine va castiga campionatul Spaniei , Editia 2008/2009 ?

 

Eu as spune ca Real Madrid

stelistul stelist10.07.2008 10:44

Atletico Madrid

MoWeed10.07.2008 10:53

E si randul Barcelonei

Adi Tanas10.07.2008 15:44
E si randul Barcelonei

dupa Valencia

alexynho10.07.2008 18:28

Poate Atletico :hmmm: ... S'au intarit bine in defensiva, au un mijloc consistent, si un atac format din golghetteri adevarati.

steaua_gloria10.07.2008 19:39

Barcelona :gathering:

Fc Alin08.08.2008 07:23

valencia

AdrianUltras2508.08.2008 08:43

tot Steaua.

stelist cu acte un regula10.11.2008 20:22

eu cred ca-l va castiga Real Madrid

steaua_bucuresti18.03.2009 15:52
tot Steaua.

 

Steaua in Spania este undeva de nivelul locului 10. Mai mult de atat Steaua , cu lotul acesta, nu este in stare de nimic. Sanse poate in Cupa .