10.07.2008 08:37
Cine va castiga campionatul Spaniei , Editia 2008/2009 ?
Eu as spune ca Real Madrid
Cine va castiga campionatul Spaniei , Editia 2008/2009 ?
Eu as spune ca Real Madrid
Atletico Madrid
E si randul Barcelonei
E si randul Barcelonei
dupa Valencia
Poate Atletico
... S'au intarit bine in defensiva, au un mijloc consistent, si un atac format din golghetteri adevarati.
Barcelona ![]()
valencia
tot Steaua.
eu cred ca-l va castiga Real Madrid
tot Steaua.
Steaua in Spania este undeva de nivelul locului 10. Mai mult de atat Steaua , cu lotul acesta, nu este in stare de nimic. Sanse poate in Cupa .