Care stie ce se poate face daca suferi de insomnie ? Poate a avut sau are si acum cineva de aici insomnie si stie cum se remediaza .. Ma pun in pat pe la 11-12 .. la 12 inchid ochii sa ma culc si stau cu ochii inchisi, vad ca nu pot dormi, deschid ochii si ma uit pe ceas: ora 3:30 .. deja nu mai rezist in fiecare seara sa adorm dupa 3 ore .. Am baut ceai de tei care cica e bun pentru insomnie si are efect sedativ dar fara niciun rezultat .. poate stiti voi ceva remedii mai naturale sa zic asa pentru ca nu vreau sa iau medicamente pentru insomnie pentru ca dau dependenta am auzit si ... Mersi mult ![]()
