Ca oricãrui stelist, îmi sunteți dragi tare...
V-am adus un emoticon fãcut de florin7franky, un amic...
Sper sã vã placã și sã vã fie util.
![]()
Ca oricãrui stelist, îmi sunteți dragi tare...
V-am adus un emoticon fãcut de florin7franky, un amic...
Sper sã vã placã și sã vã fie util.
![]()
foarte reusit, si la mai multe ![]()
il va pune azzido.. nu-i asa??
))
E super tare
. ![]()
Mã bucur mult cã v-a plãcut.
Searã...înstelatã..![]()
:hai_steaua:
ce suk e
![]()
Esti sigur ca nu ai gresit forum-ul?
E foarte reusit
Bravo pentru cel care l-a facut!
E super asta: 
e marfa. se adauga pe forum ![]()
mersi
pentru voi, cu plãcere ![]()
Frumos, bravo!

Vesperala, roaga-l pe amicul tau sa faca o varianta si cu "Lupta Steaua", pe aceeasi tematica graffiti,
pentru ca suntem unii, p-aici, mai nationalisti din fire......si preferam graiul dulce romanesc ![]()
Merci
atunci n-ai decat să citesti in loc de z, ț
e pentru stelisti, nu pentru nationalisti ![]()
dacă va avea vreme, poate, vazand cererea ta, va face. ii transmit.
sunt peste 100 de frameuri, asa ceva ia timp.
Merci
graiul dulce... ![]()
Scuza-mi indrazneala ipocrita, "merci" e un tic verbal...am citit mult, d-ale lu' Caragiale !
Scuza-mi indrazneala ipocrita, "merci" e un tic verbal...am citit mult, d-ale lu' Caragiale !
Bine că te-am gasit, neicusorule, mersi.
si ce dragaliță Doamne (eu fară Nică a lui Ștefan a Petrii nu stau) iți veni să te iei de emoticonul subsemnatei?
V*
e misto ma emoticonul, chiar foarte misto, insa la fel ca lucvald parca simt nevoia unuia mai... mobilizator ![]()
![]()
inseamnă că iți trebuie asta: ![]()
rea-o, cum ar veni.
nod in papura
acum serios, imi place ca ne surpinzi, la intervale neregulate de timp, cu cate un emoticon calumea de tot.
si tot serios, imi place ideea cu un emoticon cu "lupta Steaua"
Nu poti sa faci un emoticon cu pleaca din Ghencea?
Sau guie migi?
Le-as face eu dar habar nu am cum.
după cum am spus, nu sunt facute de mine
doar mi-am permis să rog un amic. le-a facut pentru mine, vi le-am adus si vouă sperand să vă facă placere ![]()
lui nu ii place fotbalul, dar nu m-a refuzat. in schimb nu ar face nimic agresiv, asta e sigur
have fun.
Nu este nici o injuratura sau vreo jignire in acelea.
Daca se poate,insist pentru ele,sau macar sa spui cu ce program le face.Multumesc