FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un Emoticon Pentru Voi

«12»
vesperala04.07.2008 05:25

:) Ca oricãrui stelist, îmi sunteți dragi tare...

 

V-am adus un emoticon fãcut de florin7franky, un amic...

Sper sã vã placã și sã vã fie util.

 

hai_steaua.gif

 

 

Dragoshel04.07.2008 08:00

foarte reusit, si la mai multe :)

 

il va pune azzido.. nu-i asa?? :))))

Azzido04.07.2008 10:39
:hai_steaua:
steaua_gloria04.07.2008 12:14

E super tare :drunk: . :hai_steaua:

vesperala04.07.2008 20:23
:hai_steaua:

Mã bucur mult cã v-a plãcut.

 

Searã...înstelatã..:)

f234567k04.07.2008 21:55
:hai_steaua: :hai_steaua: :hai_steaua: ce suk e :yes:

Esti sigur ca nu ai gresit forum-ul?

Blackzie22.10.2008 17:53

E foarte reusit :) Bravo pentru cel care l-a facut!

 

 

vesperala07.06.2009 14:34

vesperala.gif

 

 

 

nu v-am uitat, așa cã v-am mai adus unul scris de același amic al meu

 

sper sã fie pe gustul vostru

 

Searã frumoasã! :)

 

of, aveți filtru care stricã linkul, face din s, S...

 

 

vi-l încarc steaua.gif

 

 

Daniel-Ionut07.06.2009 16:58

E super asta: steaua.gif

Azzido07.06.2009 20:51

e marfa. se adauga pe forum ;)

mersi

vesperala07.06.2009 20:53

pentru voi, cu plãcere :wub:

vesperala05.03.2010 05:57

autor acelasi florin7franky

 

m-am gandit că vă trebuie :) asa că am venit iar la voi cu el

forza_steaua.gif

 

 

Daniel-Ionut05.03.2010 12:45

Frumos, bravo!

forza_steaua.gif

lucvald-190205.03.2010 12:56

Vesperala, roaga-l pe amicul tau sa faca o varianta si cu "Lupta Steaua", pe aceeasi tematica graffiti,

pentru ca suntem unii, p-aici, mai nationalisti din fire......si preferam graiul dulce romanesc :D

 

Merci

vesperala05.03.2010 13:02

:) atunci n-ai decat să citesti in loc de z, ț

e pentru stelisti, nu pentru nationalisti :P

 

 

dacă va avea vreme, poate, vazand cererea ta, va face. ii transmit.

sunt peste 100 de frameuri, asa ceva ia timp.

 

Merci

 

graiul dulce... :innocent:

lucvald-190205.03.2010 14:06

Scuza-mi indrazneala ipocrita, "merci" e un tic verbal...am citit mult, d-ale lu' Caragiale !

 

 

vesperala05.03.2010 14:58
Scuza-mi indrazneala ipocrita, "merci" e un tic verbal...am citit mult, d-ale lu' Caragiale !

Bine că te-am gasit, neicusorule, mersi.

 

 

 

:innocent: si ce dragaliță Doamne (eu fară Nică a lui Ștefan a Petrii nu stau) iți veni să te iei de emoticonul subsemnatei?

V*

Marius05.03.2010 15:08

e misto ma emoticonul, chiar foarte misto, insa la fel ca lucvald parca simt nevoia unuia mai... mobilizator :)

vesperala05.03.2010 16:08

:tomato:

 

 

inseamnă că iți trebuie asta: :greedy:

Marius05.03.2010 16:10

rea-o, cum ar veni.

Azzido05.03.2010 16:12

nod in papura

Marius05.03.2010 16:18

acum serios, imi place ca ne surpinzi, la intervale neregulate de timp, cu cate un emoticon calumea de tot.

 

si tot serios, imi place ideea cu un emoticon cu "lupta Steaua"

pytycrys05.03.2010 18:18

Nu poti sa faci un emoticon cu pleaca din Ghencea?

Sau guie migi?

Le-as face eu dar habar nu am cum.

vesperala05.03.2010 18:26

după cum am spus, nu sunt facute de mine

doar mi-am permis să rog un amic. le-a facut pentru mine, vi le-am adus si vouă sperand să vă facă placere :)

lui nu ii place fotbalul, dar nu m-a refuzat. in schimb nu ar face nimic agresiv, asta e sigur

 

:) have fun.

pytycrys05.03.2010 18:28

Nu este nici o injuratura sau vreo jignire in acelea.

Daca se poate,insist pentru ele,sau macar sa spui cu ce program le face.Multumesc

«12»