02.07.2008 10:37
Wallpapere si avatare: http://forum.steauahub.ro/viewtopic.php?t=711
Skinuri si teme: http://forum.steauahub.ro/viewtopic.php?t=732
Avatare cu meciurile in sezonul 2008-09: http://forum.steauahub.ro/viewtopic.php?t=753
Am dat linkul catre un alt forum pt ca voi mai face si alte creatii si sa nu fiu nevoit sa modific in doua locuri
