FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoras Iacob a semnat pentru Steaua

Gaby22.06.2005 12:00

FC Steaua l-a transferat in aceasta dupa-amiaza pe Victoras Iacob, atacantul semnand un contract pe trei ani cu ros-albastrii. Fostul jucator al Otelului Galati este nascut pe 14.10.1980 si va fi trecut pe lista cu care Steaua va ataca preliminariile Ligii Campionilor.

 

Sursa: SteauaFC.COM

 

----------------------------------

 

Sincer, este o lovitura surprinzatoare, avand in vedere ca Iacob ar fi jucatorul lui Netoiu (cel putin presa asa sustine).

 

Ma bucur (am mai sustinut acest transfer si acum cateva saptamani, aici, pe forum) pentru ca avem multi jucatori buni care stiu sa centreze, dar nu aveam pe cineva care s-o bage in ate.

Virgil22.06.2005 20:24

Un prim transfer bun.Victoras este un jucator pe care te poti baza atunci cand vine vorba de cine va inscrie.

Sa fie cu foarte mare noroc venirea sa.

Faptul ca e sub contract cu Netoiu nu mi se pare un impediment.Ba chiar sper ca la meciul contra lui Dinamo,sa demonstreze acest lucru.

Bafta Victore !