@ David Steaua
,,ps:mor innaripatele ca ei ,Vezi Doamne, sunt infratiti cu aia de la AS Roma (desi ,nu stiu de ce, eu am impresia ca aia n-au auzit de ei)
"
quote
Ba da, au auzit! Si-i cunosc foarte bine.Anul trecut cel putin era plina Roma de ambasadori de-ai lor care se adresau romanilor cam asa:,,Fratello,fratello,una moneda euro per me,manggiare! Gratie,gratie!"Si daca nu primeau multravnita ,,moneda",pe un ton mai scazut:,,sugi p... de broscar sa-ti iau femeia in p...sa-ti moara copii tai,**** *****! Dupa el ma si mangleste-i crocodilu"(crcodilul fiind portmoneul nefericitului care-i refuzase)!