FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Oficial / Amical cu AS Roma (SteauaFC.com)!

fcsteaua.ro29.06.2008 14:02

FC Steaua anunta oficial faptul ca pe data de 26 iulie, la ora 20:45, echipa noastra va sustine un meci amical de prezentare inaintea noului sezon in compania celor de la AS Roma.

 

Vom oferi mai multe detalii cu privire la organizarea acestui eveniment deosebit in zilele urmatoare.

kop29.06.2008 15:55

Foarte tare! Intr-adevar un meci de prezentare de la care nu putem lipsi. :steag_sah_mic:

metzzz29.06.2008 16:14

Pentru intrare sunt valabile abonamentele sau trebuie sa imi cumpar bilet ?? Astept detaliile !

David_Steaua200729.06.2008 18:23

Astia de la AS Roma sunt nebuni rau :))

Mai fac astia nu stiu cate meciuri de prezentare,da nah,asa se fac banii!! :)

 

ps:mor innaripatele ca ei ,Vezi Doamne, sunt infratiti cu aia de la AS Roma (desi ,nu stiu de ce, eu am impresia ca aia n-au auzit de ei) :))

 

Forza Steaua!!

axl29.06.2008 18:50

Ha! Careva sa-mi ia si mie bilet.

carminastan29.06.2008 19:14

da ma, da, iti luam, stai linistit.

f234567k29.06.2008 23:37
ps:mor innaripatele ca ei ,Vezi Doamne, sunt infratiti cu aia de la AS Roma (desi ,nu stiu de ce, eu am impresia ca aia n-au auzit de ei) :))

Forza Steaua!!

Cum sa fie ma aia infratiti cu cei de la A.S. Roma cand majoritatea romanilor au orientari de dreapta?

:tongue:

septi_eu30.06.2008 04:33

Majoritatea sub-podarilor eu orientari de dreapta! :))) Cu stanga nu le prea iese. :))) Asa s-au invatat de mici, cu dreapta. :))))

 

Cat despre meci, e binevenit!

JDERUL30.06.2008 06:01

@ David Steaua

 

,,ps:mor innaripatele ca ei ,Vezi Doamne, sunt infratiti cu aia de la AS Roma (desi ,nu stiu de ce, eu am impresia ca aia n-au auzit de ei) :))"

quote

 

Ba da, au auzit! Si-i cunosc foarte bine.Anul trecut cel putin era plina Roma de ambasadori de-ai lor care se adresau romanilor cam asa:,,Fratello,fratello,una moneda euro per me,manggiare! Gratie,gratie!"Si daca nu primeau multravnita ,,moneda",pe un ton mai scazut:,,sugi p... de broscar sa-ti iau femeia in p...sa-ti moara copii tai,**** *****! Dupa el ma si mangleste-i crocodilu"(crcodilul fiind portmoneul nefericitului care-i refuzase)!

valutz30.06.2008 07:00

prea tare meciul,sa speram ca se va mai FC cateva transferuri si sa mai scapam de uni jucatori care nu au ce cauta in lotul echpei exemplu cel mai elocvent este SURDU,CRED CA AR TREBUIE SA PLECE ASA CUM AU PLECAT JUCATORI MAI BUNI PRECUM MENDOZA SI A RAMAS ACEST PERSONAJ INGRAT PRECUM SURDU.PACAT MARE PACAT CA AM AJUN SA JUCAM IN CL CU JUCATORI PRECU SURDU

liviutgv30.06.2008 08:07

carminaaaa....ia fata si mie unu'...daca tot esti asa....altruista!

nu d'alta, da'...nu pot sa stau linistit...

steaua_gloria30.06.2008 13:47

Da de amicalu de azi are cineva de gand sa faca un topic ? :thumbsup:

 

PS : ajutati-ma sa-mi schimb semnatura :((. Nu mai pot sa o actualizez, si vedeti si voi cum arata .

razvan_cmi30.06.2008 14:09

au ales si ei sa fie infratiti cu AS Roma , ca daca alegeau pe Lazio ii vedeau aia la fatza si mi-i jupuiau ca pe galinacee

f234567k30.06.2008 14:24
au ales si ei sa fie infratiti cu AS Roma , ca daca alegeau pe Lazio ii vedeau aia la fatza si mi-i jupuiau ca pe galinacee

Chiar nu gandesti ma putin?

 

Cum sa fie unu cu orientare de dreapta frate cu coriscanu`?

flores30.06.2008 15:17
w3bmaster30.06.2008 15:30

Sper in fiecare an sa facem asa meciuri cu echipe cat de cat ....

 

1uLy4Nn01.07.2008 11:49

astept un joc bun al echipei noastre..abia astept sa vad noii jucatori la treaba

stelista no. 101.07.2008 14:51

bv , bv

sa o tineti tot asa si cand incepe campionatul sa sa le stergeti zambetul de pe mutrele zavrelor din cauza carora am pierdut campionatul

carminastan02.07.2008 09:40

FC Steaua va pune in vanzare biletele pentru aceasta partida in perioada 21-26 iulie, programul caselor de bilete de la stadion fiind cuprins intre orele 12:00 si 20:00. Tichetele se vor vinde concomitent cu abonamentele pentru sezonul 2008-2009, iar suporterii care si-au achizitionat deja abonamente vor primi o reducere de 20% pentru cumpararea biletelor.

 

Preturile biletelor pentru meciul Steaua - AS Roma sunt urmatoarele:

 

Fotolii: 75 lei

Tribuna 0: 50 lei

Tribuna I: 25 lei

Tribuna II: 20 lei

Peluze: 10 lei

 

steauafc.com