Sunt singurul care si-a pus intrebarea asta pana acuma?Chiar asa de "invizibili" am ajuns pentru acesti "ursi"?Eu unul stiu ca echipa este facuta pentru suporteri si ca NUMAI din suporteri traieste o echipa, fie ea ca e de fotbal sau orice alt sport. Daca intradevar am fi iubiti de Meeeeee Meeeeee sau de catre Razboinicul Intunericului am fi luati cat de cat in seama, ceea ce pana acum nu s'a intamplat DELOC!Atat timp cat el nu are ochi si urechi pentru altii noi suntem tratati ca si niste nimicuri :evil: :evil: :evil: :evil:
