FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Alegere Echipe

«12»
Paradise_Lost29.06.2008 08:24

vacantza pana la 1 octombrie :)))))))))

ady_4steaua29.06.2008 19:18

Atletico Madrid..scz am fost plecat la Sibiu

DoctorLov29.06.2008 22:26

mnoa bine :P

Werder Bremen...asta e:D

«12»