Patronul clubului din Ghencea, Ciobanul, afirmase, ieri, că tehnicianul ucrainean, Oleg Protasov, va parafa astazi intelegerea cu campioana Romaniei, acest lucru nu s-a intimplat. După ce de dimineață Protasov a vizitat arena din Ghencea, insotit de presedintele Mihai Stoica, cei doi s-au retras in jurul prinzului la sediul clubului de la Marriott. Desi ucraineanul trebuia să sustină prima sa conferinta de presă oficială astazi, aceasta nu a mai avut loc ridicind un mare semn de intrebare. "Oleg nu are nimic de zis deocamdată pentru că nu a semnat. Totul va deveni oficial saptamina viitoare." a declarat MM Stoica
nu cumva e o forma deghizata de refuz a ucraineanului si-l pierdem si pe asta de antrenor?
Era prea frumos ca sa fie adevarat.
Ieri parea totul foarte sigur dar dupa ce l-a cunoscut si pe Becali.....nu mai comentez,sper sa ma insel.
