FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Caut Masina Papuc Sa Ma Ajute La Mutarea Din Militari In Dristor

Bodanel18.06.2008 18:22

724125891

Fane_casieru'18.06.2008 19:18

Ce-ai patit cumetre...n-ai platit intretinerea si te-au evacuat ?

carminastan18.06.2008 20:43

vezi ca exista firma de taxi (nu-mi amintesc acu numele) care au si furgonete si papuci tocmai pt astfel de mutari. acum 1 an cand m-am mutat eu aveau tarif dublu decat un taxi normal. cred ca aveau 3 lei/km.

cand imi amintesc cum le zicea iti zic.

 

mi-am amintit: Taxi Furgonete Getax - 9541