18.06.2008 18:22
724125891
724125891
Ce-ai patit cumetre...n-ai platit intretinerea si te-au evacuat ?
vezi ca exista firma de taxi (nu-mi amintesc acu numele) care au si furgonete si papuci tocmai pt astfel de mutari. acum 1 an cand m-am mutat eu aveau tarif dublu decat un taxi normal. cred ca aveau 3 lei/km.
cand imi amintesc cum le zicea iti zic.
mi-am amintit: Taxi Furgonete Getax - 9541