FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Promovare 7 Iunie - 61 Ani De Glorie

SSK17.06.2008 12:58

Cred ca ar trebuie sa promovam mai agresiv acest eveniment, mai ales in aceasta perioada de acalmie, in care ducem lipsa de stiri. Iar in aceasta actiune de promovare, echipei de MK&PR ii revine un rol major.

 

Cum credeti?