17.06.2008 12:58
Cred ca ar trebuie sa promovam mai agresiv acest eveniment, mai ales in aceasta perioada de acalmie, in care ducem lipsa de stiri. Iar in aceasta actiune de promovare, echipei de MK&PR ii revine un rol major.
Cum credeti?
Cred ca ar trebuie sa promovam mai agresiv acest eveniment, mai ales in aceasta perioada de acalmie, in care ducem lipsa de stiri. Iar in aceasta actiune de promovare, echipei de MK&PR ii revine un rol major.
Cum credeti?