FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O Discutie Cu Un Membru AISS Cluj

stelistul2616.06.2008 09:08

:steagcruce: M-AR INTERESA SA VORBESC CU UN MEMBRU AISS Cluj IN PRIVINTA DE A FI MEMBRU AISS

 

 

 

Contactati-ma pe privat.

 

 

 

VA MULTUMESC ,

 

Mihai URSACHI BAIA MARE

DSC02117.JPG

carminastan16.06.2008 09:20

Suntem aici pentru a-ti raspunde la oricare din intrebarile tale. Nu vad de ce ar trebui sa fie neaparat din Cluj :)

Daca preferi, trimite un PM, desi intrebarile tale poate sunt si ale altui membru si discutia pe forum i-ar ajuta si pe altii.

Yoyoyoi16.06.2008 11:59
:steagcruce: M-AR INTERESA SA VORBESC CU UN MEMBRU AISS Cluj IN PRIVINTA DE A FI MEMBRU AISS

ai id-ul meu de mess. Am discutat deja despre ce te intereseaza. Daca mai ai alte nelamuriri poti sa ma contactezi.

Virgil09.06.2009 08:49

As vrea sa ma inscriu in AISS Cluj. Pot sa te contactez la vreun numar de telefon YoyoyOy? Eventual la 0744-58x xxx. Sau la 0721 73x xxx.

 

 

 

 

 

opritza8609.06.2009 08:59

:steagcruce: M-AR INTERESA SA VORBESC CU UN MEMBRU AISS Cluj IN PRIVINTA DE A FI MEMBRU AISS

 

 

 

 

 

 

 

VA MULTUMESC ,

 

Mihai URSACHI BAIA MARE

 

 

 

Mihaita vb diseara pe mess fular-campionii