FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mirel Radoi a fost operat cu succes (GSP)!

fcsteaua.ro15.06.2008 15:09

Internaționalul Stelei a suferit o fracturã de pomete și de piramidã nazalã, ambele pe partea stîngã a feței, dupã o ciocnire cu Raț, în meciul disputat vineri searã, împotriva Italiei.

 

Mirel Rãdoi a ieșit din operație. Intervenția a durat 45 de minute și a fost un succes.

 

Dacã totul decurge normal, Rãdoi ar putea fi externat mîine dimineațã.

 

Internaționalul român urmeazã sã fie vizitat la spital de directorul executiv al FRF, Ionuț Lupescu, însoțit de alte persoane din staff ul naționalei.

 

SzabiStelistu15.06.2008 15:14

imi pare rau de el.....a luptat,si a dat viata pe teren....apreciez asta!!BV Radoi!!!! :steagcruce:fular-campionii

Virgil15.06.2008 15:43

In mod sigur va purta o masca pana se va vindeca definitiv. Asa cum au mai purtat Ghionea si Habib.

 

Acest accident nu trebuia sa se intample, dar nationala noastra parca este urmarita de ghinion. Ovidiu s-a accidentat la o banala joaca pe plaja, Coman a suferit un accident banal, Marica s-a accidentat destul de grav la un contact cu M. Nicolae...

 

Atat Radoi cat si Rat au avut foarte mare determinare la acea faza, din care unul dintre ei trebuia sa iasa sifonat. A fost sa fie Radoi, dar putea sa fie foarte bine si Rat.

MoWeed15.06.2008 16:04

Insanatosire cat mai rapida, Mirele!!

w3bmaster15.06.2008 16:21

Respect si insanatosire grabnica

Tupac Amaru15.06.2008 17:26

Saracul Mirel!

O secunda de neatentie si a patit-o urat. Daca era vreun purtator ilegal de creier sau vreun prostovan genetic, gen Bicolita, era ceva intrucatva normal (dar chiar si de bolovanul de Nicolita mi-ar fi parut rau, e si el om, pana la urma).

In fine, ii doresc sa se refaca repede!

 

Daca ii batem pe olandezi, nu mai zic nimic de rau de Piturca sau de alt echipier al Nationalei. Pur si simplu ma imbat de bucurie