FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua a luat Cupa cu bataie!

ADRIAN PACURAR19.06.2005 09:35

Steaua a luat Cupa cu bataie!

Finala Cupei Romaniei a fost cîștigată in acest an de Steaua Bucuresti, după ce "militarii" au trecut de Dinamo, cu 36-16, intr-o partidă desfășurată la Brasov. Meciul a fost marcat de traditionalele batai generale dintre cele două rivale, in prima repriză stelistul Zebega fiind transportat la spital, după o lovitură primită in ceafa insă doctorii brasoveni au stabilit că stelistul nu are nimic grav. Steaua a reusit 4 eseuri, față de doar unul pentru dinamovisti. Arbitrul francez Jean Michel Schutz a dictat nu mai putin de 5 cartonase rosii pentru batai, 3 pentru Steaua, respectiv două pentru Dinamo. Stelistii au realizat eventul in acest an, după victoria din finala campionatului, 25-18, tot in fata lui Dinamo.sursa www.gsp.ro

Virgil19.06.2005 14:21

Nimic senzational.Se stie.Fiecare meci Steaua-Dinamo include batai.Si cam intotdeauna ai nostri sunt mai tari.

De-asta imi place mie acest derby.

reddog26.06.2005 12:51

Mai tari la ce? La prostie? La cine da primul cu pumnul?

Adi26.06.2005 14:40
Pai it spun eu la ce suntem noi mai buni: La fotbal, la hochei, la rugby :lol: :lol: :lol: Anul asta v-am cam batut pe unde v-am prins :lol: :lol:
alex ripper05.07.2005 08:48

la baschet mai misca Dinamo cat de cat...dar traiasca Asesoftul,ca sterge podelele cu ei :P

Grinch05.07.2005 09:19

FORZA CSU ASESOFT PLOIESTI !

reddog05.07.2005 17:02
Pai it spun eu la ce suntem noi mai buni: La fotbal, la hochei, la rugby  :lol:  :lol:  :lol: Anul asta v-am cam batut pe unde v-am prins :lol:  :lol:

 

Da mai, anul asta, ca anul trecut nu prea s-a auzit de voi...

PS: cred ca ai vrut sa scrii "v-am"... :wink:

sindrom19.02.2006 00:26

Cip cip...te cam plictisesti tu asa, nu?

spre_2417.04.2006 13:05
Nimic senzational.Se stie.Fiecare meci Steaua-Dinamo include batai.Si cam intotdeauna ai nostri sunt mai tari.

De-asta imi place mie acest derby.

asta e tot ce e marfa :))

CatalinBerceni23.08.2008 08:33
Nimic senzational.Se stie.Fiecare meci Steaua-Dinamo include batai.Si cam intotdeauna ai nostri sunt mai tari.

De-asta imi place mie acest derby.

asta e tot ce e marfa :))

 

Pey.....astia la Dinamo sunt pregatiti pt competitiile internationale nu isi pun osul cu noi =)) , se pregatesc de Champions League-ul Rugby-ului

Marius23.08.2008 08:45

Cum reusiti frate sa raspundeti la threaduri de acum cativa ani? Cum le gasiti?

ultras200426.08.2008 12:29

voi nu stiti sa le stergeti?

poate sunt unele persoane care nu se uita la data ultimului post

 

vad ca un topicu cu discutii despre suporteri il stergeti f usor

danimarcu26.08.2008 18:22
poate sunt unele persoane care nu se uita la data ultimului post

Fii serios.Iti ia ceva timp sa scoti de la naftalina un topic atat de vechi.

 

Marius26.08.2008 18:27

Suficient.