Salutare baieti,vreau sa ma inscriu si eu in AISS,stau in afara si vreau sa platesc prin moneybookers. Si nu am idee despre cum merge,m-am uitat pe linkul ala de pe AISS.ro si nu inteleg nimic. Vreau sa stiu daca o sa trebuiasca sa platesc in fiecare lune,sau o sa ia el singur,de fapt tot procesul.. pana acum mi-am facut doar contul
si da,am cont bancar ![]()
multumesc ![]()
