In toamna asta, cei de la SCOOTER vin sa cante live in concert la Bucuresti! conform www.scootertechno.ro
Ma intreb cum suna "Maria" cantat live, din boxe de 100 de mii de wati si cu niste mii bune de spectatori?!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
In toamna asta, cei de la SCOOTER vin sa cante live in concert la Bucuresti! conform www.scootertechno.ro
Ma intreb cum suna "Maria" cantat live, din boxe de 100 de mii de wati si cu niste mii bune de spectatori?!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
E oficial: Scooter vin pe 24 septembrie, biletul o sa coste 60 RON. Detalii tot pe http://www.scootertechno.ro/forum
Abia astept! :lol:
Poate mai vin la anul'. Eu nu am fost fiindca nu stiam ca e...
SUPER !!! vin si eu ...chiar daca sunt unde sunt...dar vin in concediu !!!
Scuza-ma draculasblood dar eu nu stiu nimic! Am zis POATE. Eu sper asta dar chiar nu stiu nimic!
Mai...nu a fost nici un concert Scooter! Stati linistiti! :lol: Scooter a cantat in Romania doar vreo 10 minute la unul dintre evenimentele organizate de emtivi. Concertul cica era programat in septembrie 2005 si chiar nu a avut loc. Sau poate am fost rapit de extraterestrii si am uitat.
Mai...nu a fost nici un concert Scooter! Stati linistiti! :lol: Scooter a cantat in Romania doar vreo 10 minute la unul dintre evenimentele organizate de emtivi. Concertul cica era programat in septembrie 2005 si chiar nu a avut loc. Sau poate am fost rapit de extraterestrii si am uitat.
Cateva lucruri importante: nu mai posta de 2 ori acel mesaj, nu stiu daca au fost sau nu si fara suparare dar se scrie MTV.
Cateva lucruri importante: nu mai posta de 2 ori acel mesaj, nu stiu daca au fost sau nu si fara suparare dar se scrie MTV.
Ai auzit de erori? In momentul in care am postat a aparut o eroare! Si am auzit de mtv, dar in acelasi timp am auzit si de reclama, mai mult sau mai putin mascata! :wink:
La mine nu merge linkul.Poate ai scris ceva gresit.Sau poate pur si simplu nu imi merge mie