FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SCOOTER vin in concert la Bucuresti !!!

scooterfan18.06.2005 23:49

In toamna asta, cei de la SCOOTER vin sa cante live in concert la Bucuresti! conform www.scootertechno.ro

Ma intreb cum suna "Maria" cantat live, din boxe de 100 de mii de wati si cu niste mii bune de spectatori?!

 

:P:P:P:P:P:P:P

scooterfan09.07.2005 20:00

E oficial: Scooter vin pe 24 septembrie, biletul o sa coste 60 RON. Detalii tot pe http://www.scootertechno.ro/forum

Allen10.07.2005 06:48

Abia astept! :lol:

FANATIK RED-BLUE21.01.2006 10:35

Poate mai vin la anul'. Eu nu am fost fiindca nu stiam ca e...

dbd21.01.2006 11:10

SUPER !!! vin si eu ...chiar daca sunt unde sunt...dar vin in concediu !!!

FANATIK RED-BLUE21.01.2006 11:24

Scuza-ma draculasblood dar eu nu stiu nimic! Am zis POATE. Eu sper asta dar chiar nu stiu nimic!

steauaclub.tk21.01.2006 21:06

Mai...nu a fost nici un concert Scooter! Stati linistiti! :lol: Scooter a cantat in Romania doar vreo 10 minute la unul dintre evenimentele organizate de emtivi. Concertul cica era programat in septembrie 2005 si chiar nu a avut loc. Sau poate am fost rapit de extraterestrii si am uitat.

steauaclub.tk21.01.2006 21:07

Mai...nu a fost nici un concert Scooter! Stati linistiti! :lol: Scooter a cantat in Romania doar vreo 10 minute la unul dintre evenimentele organizate de emtivi. Concertul cica era programat in septembrie 2005 si chiar nu a avut loc. Sau poate am fost rapit de extraterestrii si am uitat.

FANATIK RED-BLUE22.01.2006 13:08

Cateva lucruri importante: nu mai posta de 2 ori acel mesaj, nu stiu daca au fost sau nu si fara suparare dar se scrie MTV.

steauaclub.tk22.01.2006 13:50
Cateva lucruri importante: nu mai posta de 2 ori acel mesaj, nu stiu daca au fost sau nu si fara suparare dar se scrie MTV.

Ai auzit de erori? In momentul in care am postat a aparut o eroare! Si am auzit de mtv, dar in acelasi timp am auzit si de reclama, mai mult sau mai putin mascata! :wink:

Darius_Stelistul15.02.2006 20:06

La mine nu merge linkul.Poate ai scris ceva gresit.Sau poate pur si simplu nu imi merge mie