Dupa ce acum cateva zile cautam cu totii solutii pentru ocuparea postului de antrenor, ne contraziceam in legatura cu valoarea potentialilor antrenori,...acum pe nepusa masa, intr-o perioada foarte scurta, ne-am pomenit cu asta pe cap!! Cand am aflat prima data vestea erati foarte multi nemultumiti de decizia luata de conducatorii Stelei, acum vad ca incepeti sa-l adulati pe Protasov asta.....Daca aveti si voi o opinie sau daca nu sunteti de acord cu deciziile luate de conducerea Stelei nu inseamna ca nu sunteti stelisti, sau......cu zice Jiji...."infiltrati"!!!! Cu riscul de a va supara pe mine eu va intreb inca a data.......sunteti de acord cu venirea lui Oleg Protasov in functia de antrenor a Stelei???...
