FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La multi ani Paraschiv!

stelista_cristea17.06.2005 09:03

La multi ani Paraschiv! si la cat mai multe trofee alaturi de Steaua.

fanatica17.06.2005 13:55

LA MULTI ANI PARA!SA FII SANATOS CA SA JOCI LA Steaua CAT DE MULT!SPER SA MAI JOCI LA Steaua SUPER MULT TIMP PENTRU CA TU AI VALOARE DE Steaua!!!

LA MULTI ANI!