Se vede ca traim intr-o tara anormala, unde anomaliile tind sa devina regula
:roll: 
Mi-e greu sa-mi imaginez cum un suporter englez, italian sau spaniol ar putea vreodata CONCEPE ca presedintele clubului pe care il iubeste loveste in vazul tuturor un suporter ! :evil: :x :evil: Asa ceva cred ca doar in America de Sud se mai poate intampla (eventual sefii de cartel de prin Columbia...).
Sa fie clar, doar si pentru ca imi va starui mereu in minte imaginea lui lovind un suporter al Stelei, flancat de bodyguarzi si in vazul unei tari intregi, Mihai Stoica nu merita iertat ! El nu trebuie tolerat ca presedinte al acestui club !!
Nu sunt de parere ca oamenii nu au dreptul la iertare sau la o a doua sansa, ba dimpotriva, dar asta nu in orice conditii ! Daca Stoica avea demnitate si chiar iubea Steaua, isi dadea demisia in direct in seara aceea si se retragea vreun an de zile undeva la tara... Atunci ar fi fost mai usor de iertat ! Asa insa... :?
Ce mai, ce face la Steaua de acum incolo e total irelevant ! Sau, ca sa-l citez pe pitzi, "poate doar sa fie vreun Moggi, sa castigam ChL sau sa luam vreo 10 titluri la rand si abia asa POATE sa ne gandim la iertare"...