FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Nokia E50 Black Edition, Garantie

bodanelu03.06.2008 16:03

Vand Nokia E50 Black Edition, Garantie pana pe 8 februarie 2010. Telefonul este ca nou, doar 13 ore vorbite. Codat Orange.

 

Am la el cutie, incarcator, handsfree, cablu de date, certificat garantie, factura. Am pierdut cd-ul lui, dar Nokia PC Suite se poate downloada de pe site-ul Nokia.

 

Pret 360 Ron fix, nu accept schimburi.

 

Contact 0746677082 sau 0765516501

bodaneloo7[at]yahoo[dot]com pe mail sau mess.

Picture_002.jpg