Evident ca Borcea nu va mai sta cu mainile in san ca anul trecut cand a privit pasiv la "Jihadul" CFR-ului. Cua jutorul "locotenentului" sau care deleaga arbitrii in Liga 1 va face cu siguranta 30 de puncte in primele 10 etape.Puriul,bastardul lui Lucescu este un foarte priceput la gainarii si va folosi toate mijloacele pentru a influenta jucatori,antrenori de pe la alte echipe. S-a vazut priceperea lui Andone la Cluj. A avut ceva de invatat de la parintele sau,Mircea Lucescu.
Borcea trebuia sa spuna :"La anul vom declansa Marea Caprareala!!!"
Pentru cei care au jucat "Capra" si stiu regulile, CFR-ul trebuie sa aiba mare atentie in meciurile cu Dinamo,Rapid si Gloria!!!! Sa nu cumva sa strige "CAPRA NOUA" inanite de a sari pentru ca vor risca sa fie ei "Capra"!
Trica si compania atentie! Se striga: "Capra Veche" sau "S-a-nvechit!"!
Anul acesta ,mai mult ca sigur,rolulrile se vor inversa.Obligatiile trebuiesc platite!