FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Camasa Southpole Noua Si Tenesi Converse Noi

bodanelu02.06.2008 12:54

Vand Camasa SouthPole, cumparata de pe eastbay. NOUA.

Am comandat-o fara sa stiu ca brandul este mai mult pentru rapperi.

 

Marimea M.

 

So, daca esti putin mai mare sau rapper, nu ezita sa ma contactezi.

 

Pret 55 RON fix

==================================

Vand tenesi converse noi. Comandati pe de eastbay si imi sunt mari. Noi, nepurtati.

 

Marimea 42.

 

Pret: 120 RON FIX(in magazin sunt 170 RON)

 

bodaneloo7 pe mail si mess

0746677082 sau 0765516501

Picture_001.jpg

Picture_002.jpg

Picture_003.jpg