02.06.2008 12:54
Vand Camasa SouthPole, cumparata de pe eastbay. NOUA.
Am comandat-o fara sa stiu ca brandul este mai mult pentru rapperi.
Marimea M.
So, daca esti putin mai mare sau rapper, nu ezita sa ma contactezi.
Pret 55 RON fix
==================================
Vand tenesi converse noi. Comandati pe de eastbay si imi sunt mari. Noi, nepurtati.
Marimea 42.
Pret: 120 RON FIX(in magazin sunt 170 RON)
bodaneloo7 pe mail si mess
0746677082 sau 0765516501
