INTERVIU
Revine Hamu?
- Vasili, care mai e situatia ta?
- sunt acasa la Minsk, si astept să se finalizeze tratativele dintre Steaua si Dinamo Kiev.
- E posibil să te intorci in Ghencea?
- Eu nu mă gindesc acum la Steaua, ci la Dinamo Kiev. E un club tare de tot, merge an de an in grupele Ligii Campionilor si, din punct de vedere profesional, mi-ar fi mai bine acolo.
- Știi că Protasov va fi noul antrenor al Stelei?
- Oleg Protasov? Ooooo! Ce fotbalist mare a fost! Cind eram copil il urmaream la TV, in meciurile echipei nationale a URSS.
- Dacă ti-ar cere să revii la Steaua, ce i-ai raspunde?
- Nu stiu, nu stiu. Să vedem. Nu pot spune nimic acum.
Voi ce credeti?
