FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tzitzi Dumitriu dat afara de la Steaua.

Virgil16.06.2005 16:46

Pro TV a anuntat la stirile sportive de la ora 20,ca Tzitzi Dumitriu ar fi fost dat afara de Ciobanul,ca urmare a faptului ca a vorbit neintemeiat impotriva lui Zenga.

Virgil17.06.2005 11:06

Se spune ca cel care l-a dat afara a fost Mihai Stoica.Acesta s-a enervat cumplit joi pentru ca Tzitzi Dumitriu,inca antrenor la Steaua atunci,nu a facut programul echipei pentru vara.

MM a afirmat ca o astfel de persoana nu are ce cauta la Steaua si l-a dat afara de tot de la club.

------------

Ca pe o masea stricata.MM nu stiu ce sa spun.Masura ta merita doua bile albe,dar ma abtin.

fanatica17.06.2005 14:14

inca o demonstratie ca la Steaua nu se tine cont de performante!daca pana si Titi dumitri a fost adt afara inseamna ca avem un vitor stralucit! iar se baga MM si Becali unde nu trebuie!daca nu accepatau altii aveam o alta varianta pentru antrenor!dar acum...

sper ca nu si-a bagat iar Radoi sau alt jucat coada in chestia asta si sa fie tit de vina!

la Steaua cam repede se renunta la valori! :!:

Virgil17.06.2005 16:11
inca o demonstratie ca la Steaua(Campioana Romaniei 2005) nu se tine cont de performante!daca pana si Titi dumitri a fost adt afara inseamna ca...cam repede se renunta la  valori! :!:

 

Valoare Tzitzi ? Tu stii ce spui? Hai ca m-ai binedispus.Daca era valoare nu ajungea sa-l dea un mucos ca MM afara. :wink: